Leden 2012

Upozornění.

31. ledna 2012 v 14:32 | Anny
Pokud se vám zobrazuje blog, nějak divně, omlouvám se. Nevím, jestli to není jen mým PC, ale docela mě to štve. A k tomu ještě blbne blog.cz, nefunguje mi nastavení, tak to nemůžu předělat. Dík za pochopení :D

Hearts 0.2

31. ledna 2012 v 14:23 | Anny |  ostatní grafika
Jsem hrozná! Vážně! Místo, abych šla pro vysvědčení, jako všichni ostatní, ležím. Je mi pořád blbě, i když chvílema je to i lepší... No a dneska jsem dělala design pro Katku (Reneesme) a jak jsem měla otevřený Photoshop... no, prostě mě to nějak chytlo a udělala jsem strašně moc srdíček :D Je na nich všechno možné, ne jenom Bones, asi všechny obrázky, které jsem vyhrabala z PC, moc toho tu ještě nemám (všechny složky, co jsem měla předtím se smazaly) a nechtělo se mi hledat nové obrázky. Snažila jsem se je trochu "roztřídit". Poslední dvě fotky jsou moje, dvě nejmilejší zvířátka, Carrie a Bělinka (tety kočička). Snad se vám líbí! :-) Pokud by někdo nějaké chtěl (popř. i vyrobit) napište!

Heart 0.1

27. ledna 2012 v 15:50 | Anny |  ostatní grafika
Tak konečně mám zase PS a zase mě to začíná bavit. :D Zkrátka, hraju si s blbostma... a ano, konečně jsem přišla na to, jak se dělají tyto srdíčka. Takže vám oficiálně představuju svůj výtvor, úúplně první srdce! :D Zas tak zlý to snad není, co?
Uff, konečně! Nesnáším nahrávání obrázků na blog.cz, načítá se to min. 5 minut!

Tak co na něj říkáte?

Projekt -prosím hlasujte!

26. ledna 2012 v 17:08 | Anny
Ahoj lidi, chtěla bych vás o něco poprosit. Máme ve škole projekt "Já občan" (kdo je na gymplu, možná zná), založili jsme si stránky s anketami a potřebujeme ještě nějaké hlasy... Proto vás prosím, jestli byste nemohli hlasovat ZDE, na hlavní stránce ve čtyřech anketách. Někomu se téma projektu nezdá zrovna nejlepší, ale bylo dost těžké vymyslet něco, co ještě nikdo před námi neměl (z vyšších ročníků a tak). Byla bych strašně ráda, kdyby hlasovalo co nejvíc lidí, klidně můžete i sdílet na FB a tak... DĚKUJU! :)

Design by Danny

26. ledna 2012 v 11:28 | Ann |  diary
Tímto bych chtěla mooc poděkovat kamarádce Danny, která mi udělala tento krásný design. Ještě jednou díky, že sis na mě vzpomněla. Podle mě je úžasnýý :) Jen to nastavování, s tím našim PC... no jsem ráda, že to mám za sebou :D

your Annie

Videa | 7x06

20. ledna 2012 v 13:43 | Anny |  video
Dvě hudební videa od fanoušků, scény jsou z nejnovějšího dílu 7x06. :) Obě se mi mooc líbí, hlavně ta věta "We have a house, Booth." ♥


Jak to bude?

20. ledna 2012 v 10:07 | Anny |  diary
Ahoj lidi. Tak vás zase na chvíli otravuju... Lépeřečeno, není mi moc dobře, tak jsem dneska doma. Ta moje aktivita je vážně strašná, už to ani není jeden článek za týden, omlouvám se, zase. Asi si myslíte, že už k vám nechodím, ale pravda je ta, že i přes ty všechny záležitosti, co mě zaměstnávají stihnu alespoň omrknout vaše blogy a nejnovější články. I když komentovat se mi už moc nechce, takže tím pádem o mně ani nevíte :D Vážně jsem se změnila a až teď si to začínám uvědomovat. Nebojte, nechci zrušit blog. Jen už to tu asi nebude, jako dřív... Vlastně ani nevím, co přidávat. Fotky si všichni Bonesáci najdou, tak na co sem dávat známé shooty, jako všichni a čekat až k tomu každý napíše "Nádherné fotky"? Stejně my všichni fanoušci už dávno víme, že oni dokonalí jsou. Grafiku dělat nemůžu - na noťasu nejde nainstalovat crack do PS a z Photofilteru bych asi zešílela, sorry. A na povídky nemám nápady... a když už mám, tak nemám čas je zrealizovat, protože každý den píšeme minimálně jednu písemku. Nebojte, bude CC, už mám napsané první 4 věty a přemýšlím, jak dál... budu se vážně snažit, co nejdřív, ale poslední dobou jsem trochu mimo.

Pokud jde o hlavní důvod, proč tu nejsem - školu, alespoň to mi poslední dobou docela vychází. Podařilo se mi opravit si známku z matiky, němčiny, fyziky... a nevím čeho ještě. Takže na pololetí budu mít pravděpodobně jen jednu dvojku, z IKT... to jsem celá já, z matiky, chemie, fyziky a všeho co ostatním nejde mám jedničky a pak zkazím jednu pitomou písemku z IKT :D No, co už... Ale myslím, že je to docela dobrý, na tercii (8. na gymplu) ;)
Jinak, učitelé se asi zbláznili, příští týden píšeme 3 písemky, ale už na další pololetí... a ještě tu haldu úkolů...

Btw. Viděli jste 7x06? Já jo, ale zatím bez titulků (nejdou mi dát do notebooku)... něčemu jsem rozumněla, něčemu ne, ale byl to dokonalýý díl. A ten konec, ach, úžasné. Už se nemůžu dočkat 7x07 ♥ Co vy?

Bože, co jsem to ZASE napsala? Omlouvám se, ale potřebovala jsem vám to říct... kdo tyhle bláboly číst nechce, nemusí. ;)

Zase sem dávám něco, co nemám... každopádně, dokonalá písnička ♥ Minulý týden jsme byli už po druhé na Kleopatře.. vážně nejlepší muzikál, co znám...a už od dětství moje oblíbená historická osobnost... teď už zase čtu knížku od Joyce Tyldesley :D

A ještě otázka na konec... Co byste tu chtěli?? (kromě všech povídek, i The CC- s tím počítám ;) )

Ještě žiju...

11. ledna 2012 v 17:34 | Anny |  diary
Strašně se omlouvám... vím, že to nestačí, ale já prostě... no, vůbec nestíhám, učím se každý den do 10 večer a na blog už prostě není čas :/Je mi to líto, stydím se, ale doufám, že se to zlepší... Bohužel u mě platí pravidlo "Škola na 1. místě" a teď je pololetí, učitelé všechno dohánějí, samé písemky a zkoušení...

Jinak, mooooc děkuju Natty, která se nabídla a udělala krásný design, tak alespoň tu nemáme už ten vánoční... :)

Btw. Ještě jednou, pro ty, kdo čekají soutěžní povídky - Mám rozbitý PC, čekám až se spraví a až potom budou! Vážně se omlouvám, trvá to už hrozně dlouho, ale nedá se s tím nic dělat a strejda taky moc času nemá... :/

Tak se tu mějte, já se jdu učit matiku ;)

your crazy Anny

Happy New Year!

1. ledna 2012 v 0:00 | Anny

Takže, milé Bonesačky a přátelé tohoto blogu,
hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody, ať se vám všechno daří a ať je tento rok šťastnější než minulý. Užijte si oslavy a zbytek prázdnin.

HAPPY NEW YEAR!


Vaše Anny

Ještě bych chtěla poděkovat všem, co sem chodí. I když tento rok nebyl zrovna nejšťastnější, poznala jsem spoustu skvělých lidí. Vás všechny. Bones partu. Jsem za to strašně vděčná a moc vám děkuju za všechno :)