Únor 2012

Part 27; V nemocnici

22. února 2012 v 20:18 | Anny |  The Complicated case
Ahoj všichni. Omlouvám se za tu strašnou absenci tady, ale jinak to opravdu nešlo, mrzí mě to, ale nedá se nic dělat. Měli jsme dvoje laborky za sebou, to znamená, že příjdu domů nejdřív v 16:30 a mám se učit 3 předměty na další den a ještě kreslit schemata, projekt z AJ... je toho fakt hodně. Ale dneska vám aspoň udělám radost :)
Pamatujete si ještě na The CC? Někdo jo, někdo ne, každopádně, koho to ještě zajímá - je tu další část. Budu vděčná všem, co si to přečtou a napíšou názory. Docela se nám to chýlí ke konci, ještě tak asi 1-2/3 (?) díly, jak se to vejde :) Já se jdu učit. Užijte si to.

New design: Valentine?

11. února 2012 v 11:26 | Anny |  diary
Nic moc to není, já vím. Design měl být tak trochu i valentýnský (můžete poznat podle těch srdíček :D), ale je udělaný docela narychlo a tak, aby se to dalo co nejjednodušeji nastavit :D Já sice osobně Valentýn nesnáším, ale tak.. co už :D Snad se alespoň trochu líbí. V březnu bude 100% nový, takové překvapení.. no nic, ještě to musím domyslet, ale chci udělat dess i s jinou postavou z Bones, krom B&B, kteří tu jsou vlastně od začátku mého blogování. Myslím si, že ostatní z Bones teamu by si taky zasloužili tu být, protože je mám stejně ráda, i přesto, že B&B jsou hlavní postavy :)

Jo a ještě jedno oznámení - v pondělí odjíždím na hory (máme prázdniny), vracím se pravděpodobně až ke konci týdne, takže mě tu nečekejte. ;) A po prázkách taky ne, mám na každý den min. jednu písemku, zkoušení, úkolů strašně moc... teď bych chtěla stihnout alespoň laborky, takže na to jdu :D A taky balit na hory :D

Mějte se!

Vaše Anny

Our video for Emily :)

4. února 2012 v 15:57 | Anny
Ahoooj Bonesáci! :)
Jak víme, je naše drahá Emily už pár dní na Twitteru, a tak jsme se se skupinou Kosti-Bones na Facebooku rozhodli, že jí napíšeme. Nápad byl takový, že bychom vyrobili video, na kterém budeme my - čeští a slovenští Bones fanoušci, např. s nějakou cedulí s nápisem "I love Bones" apod. Můžete klidně zapojit i rodinu a zvířata, fantazii se meze nekladou. Vaše fotky posílejte na mail Kosti.Bones@gmail.com, přibližně do konce února. Podle mě je to skvělý nápad a určitě do toho jdu! Doufám, že se zapojí co nejvíc lídí :)

Klidně si to dejte taky na blog, ať se o tom dozví co nejvíc lidí!


Twitter photo 0.1

2. února 2012 v 12:47 | Anny |  news
Jedna fotka z Davidova twitteru... :)


Booth/Brennan video - A Thousand Years

2. února 2012 v 11:38 | Anny |  video
Tak vám sem dávám zase jedno krásné video :) Thousand Years... prostě dokonalá písnička! :)


Video NENÍ mé tvorby!