Březen 2012

Novinky, aneb "Už jen TÝDEN!"

26. března 2012 v 16:53 | Anny |  news
Ahoooooj Bonesáci!

Jak vidíte, tak ještě žiju... Omlouvám se, že moc neobíhám a tak..

Důvod nepřítomnosti ani nevím, nemá cenu se stále vymlouvat na školu, i když toho máme pořád docela dost. Ale poslední dobou mě to ani moc nebaví. Nemyslím Bones (to bych nikdy nenapsala!!) ale blogování. Nevím, čím to je, ale nebojte se, končit nebudu. To bych vám neudělala :) Možná mě to chytne s novými díly 7. série :D Navíc se hodně připravuju na jednu akci, kam jedeme už tuto sobotu... Moc se těším, jako každý rok! :) A hned potom, v pondělí Bones!! Uvědomujete si, jak to utíká? I když... přiznám se, že čím je to blíž, tím víc se nemůžu dočkat :D Snažila jsem se tentokrát nečíst spoilery, ale moc dlouho mi to nevydrželo, no :D Co vy?Next Monday ♥

Emily & Henry

7. března 2012 v 14:37 | Anny |  Temperance "Bones" Brennan/ Emily Deschanel
Vím, že to je asi všude, ale nebyla bych to já, kdybych vám sem tuto naprosto dokonalou fotku nedala. :D

Emily se synkem Henrym na nákupech v LA... ♥


Es ist hier.

5. března 2012 v 9:46 | Anny |  diary
Pamatujete si ještě, jak jsem říkala, že chci udělat design také s někým jiným než B&B? Někdo možná ano. Ale teď už to vidíte všichni. :D Asi vás napadne "Proč zrovna Hodgins?" Důvod je jednoduchý. TJ má ve středu narozeniny. :D Většinou na narozeniny herců zapomínám, ale u TJe si to pamatuju na 100%, protože ve stejný den má narozky i naše Carrie. No a tak jsem si říkala, že by to chtělo změnu... Snad se vám líbí :)

Btw. Už ani nemá cenu se omlouvat. Dneska jsem vyjímečně doma, není mi moc dobře... O víkendu jsme byli na horách, takže to jsem se sem nedostala a minulý týden, o tom ani nemluvím, nepamatuju si, že bych dělala něco jiného, než učení :D Už z toho asi začínám mluvit napůl německy.. :D Ale ty známky za to stojí. Navíc, brzo bude čtvrtletí, takže učitele chápu, že toho chtějí, co nejvíc stihnout. A když už mám trochu volna, jdu radši ven, než sedět na PC.. No a pak jsme ještě byli u tety, která je nemocná.. takže to taky nešlo.
Snad se na mně moc nezlobíte. O:-) Pokusím se co nejdřív přidat další díl CC.

deine Ann