Srpen 2012

Rekonstrukce

31. srpna 2012 v 10:39 | Anny |  diary
Jak jste si jistě všimli, změnila jsem design, na ten starý se už prostě nedalo koukat :D Toto je jen prozatimní, z fanpopu (NENÍ mé tvorby). Text na záhlaví je část textu písničky You and Me od Rosie Thomas. Chtěla jsem udělat svůj vlastní, ale něco aktuálního. A pokud bych na záhlaví dala něco jako "Waiting for 8. season", tak bych to zase hned 17. září musela měnit, takže si radši počkám na 8. sérii :D

Jinak, trochu jsem předělala menu, raději si všichni překontrolujte, jestli jste v seznamu affs a kdyžtak napište, je možné, že jsem někoho omylem smazala ... A kdo by chtěl být novým, samozřejmě pište taky do "wanna be", Bonesáky beru vždycky ;) #BonesFamily4ever

Taky jste si jistě všimli "upoutávky" na novou povídku The Secret Of Darkness - už brzy bude nějaké info a úvod :) Snad to budu stíhat, píšu právě 9. stranu ve wordu.. uvidíme. A taky jsem přidala rozcestník pro CC, takže, kdo by si to chtěl přečíst - odkaz máte v menu ;)

The Complicated Case

30. srpna 2012 v 19:10 | Anny
Název: The Complicated Case
Postavy: OF: Temperance Brennan, Seeley Booth, Hannah Burley, Parker Booth, Angela Montenegro, Jack Hodgins, Daisy Wick, Lance Sweets; AU: Richard Hunt, Ryan Stanley, Thomas Black
Pár: Brennanová/Booth/Hannah
Doba: Po příchodu Hannah
Žánr: detektivní, drama
Popis
V parku se najdou ostatky dvou žen. Temperance zjišťuje, že jedna z nich byla doktorka a dozvídá se čím dál víc věcí, které s ní měla společné.. Nedaří se jim případ vyřešit, sice znají podezřelého, ale ne jeho jméno. Tempe to trápí a chová se ještě víc uzavřeně než obvykle. Mezitím si začíná uvědomovat, co doopravdy cítí k Boothovi, který ale v současnosti chodí s Hannah a je očividně šťastný. Později se objevují další oběti podobné Temperance a FBI i Jeffersonský tým jsou v koncích.. Podaří se jim vraha dopadnout a zjistit, o co mu vlastně jde dřív než zabije někoho dalšího?
***
"Kůstko .." začal Booth. "Pojď sem," chytil ji za ruku a odtáhl od ostatních. Viděla, jak Angela udělala krok za nimi, ale Hodgins ji zadržel a zašeptal něco, co neslyšela. Angela se zatvářila zklamaně, ale poslechla ho a jen na ně zírala, dokud jí nezmizeli z dohledu.
Booth zastavil a stoupl si naproti ní. Ona to už nevydržela a vrhla se mu do náruče. Pevně ji k sobě tiskl a hladil ji po zádech. Nezmohla se na jediné slovo, tolik mu toho chtěla říct a najednou jí nenapadalo vůbec nic. Pak promluvil Booth. "Kůstko ... teď a tady mi musíš něco slíbit. Za rok se sejdeme oba - živí, šťastní a zdraví. Budeš na sebe dávat pozor jako nikdy, budeš prostě někdo jiný. Jen antropologie, nic víc tě nesmí zajímat ... slib mi, že .." nenapadalo ho, co dál.
"Slibuju," zašeptala. "Ty na sebe taky dávej pozor, prosím."
"Jasně, že budu," pousmál se.
"Už bych měla jít," zašeptala.
"Já vím, já vím..."
Odtáhla se a naposledy se podívala do jeho krásných hnědých očí ... "Sbohem, Kůstko."
"Sbohem, Boothe." Otočila se k němu zády a vydala se k odbavovacímu pultu.

***

Díly:


Wanna be my affiliates?

30. srpna 2012 v 18:42 | Anny
Chceš být mým affs? Nejprve si přečti podmínky:

- musíte alespoň trochu znát Bones/ popř. nějakého herce/herečku z nich, o kterého se zajímáte.
- beru jen blogy o tom, co mě zajímá. Prosím, hlavně žádné Disney celebrity, Justina Biebera, One Direction atd. Nemyslím to zle, ale každý má jiný vkus, ne? ;)
- nemám žádné extra podmínky ohledně obíhání. Jen to, že sem musíte chodit rádi a dobrovolně (jinak žádné affs nemá cenu, že? ). Nestojím o stovky affs, kteří budou ke každému článku psát něco jako "ahoj, obíhám."

Pokud jste vše pochopili, tak mi toto napište vyplněné do komentáře pod tento článek:

- přezdívka:
- adresa blogu:
- téma blogu:
- proč chceš být mým affs?

Budu ráda za každého Bonesáka, který se tu najde :)

Návrat? Možná..

28. srpna 2012 v 12:37 | Anny |  diary
Po dlouhé době... Hello BoneHeads!!

Nevím, jak začít, jak vysvětlit to, že jsem se tu takhle dlouho neukázala. Sama nevím, přemýšlela jsem o tom, že napíšu alespoň článek, že končím, ale tak nějak jsem to pořád oddalovala s myšlenkou, že se třeba někdy vrátím. Zkoušela jsem založit nový blog, ale taky to jaksi nevyšlo... Já vím, že jsem hrozná :D Už neřeším minulost, nemá to cenu. Jen chci říct, že ta pauza nebyla následkem toho, že by mě Kosti už nebavily.. je to právě naopak :D

Chtěla bych to tu obnovit, tedy pokud mě to zase nepřejde :D Píšu novou FanFiction, tak potřebuju "odbytiště", stejně tak pro grafiku :D Uvidím, jak budu stíhat.
Budu vděčná všem starým i novým Bonesákům, kteří sem zajdou a třeba i něco okomentují :)

A ještě připomínám to, co už všichni víte, ale musím to tu mít (:D) - 17. september se blížíííí!

Mějte se krásně a užívejte zbyteček prázdnin!