Září 2012

Kapitola 02; Nečekaná návštěva

22. září 2012 v 19:43 | Anny |  The Secret of Darkness

AUTP: Konečně je ru další díl. Děkuju všem za komentáře k předchozí kapitole, jsem moc ráda, že se vám líbí :)
Tentokrát to bude spíš z pohledu Temperance...

21.9.- Waiting for the next Bones day!

21. září 2012 v 17:43 | Anny
Ahoj! :))
Konečně je pátek, což pro mě znamená trochu víc času, než jindy.. mrzí mě, že se tu objevím jednou za čas, ani nestihnu udělat nový design a v povídce jsem stále tam, kde před týdnem, ale nedá se nic dělat.
Důvod neaktivity je prostý - škola. Z některých předmětů jsme toho ještě ani moc neprobrali a už píšeme testy. Třeba na němčinu máme novou učitelku, která má fakt "úžasný" systém. Pravidelně 2 písemky týdně, ze 3 hodin, které máme. K tomu ještě další předměty, spousta úkolů (připadám si, že jsem snad jediná z naší třídy, kdo je dělá, ale co už :D), znáte to... a o víkendech skoro pokaždé nějaká akce, nebo výlet s rodinou. Jo, je toho dost...

Ale teď k Bones.


- kdo to ještě neviděl, radši dál nečtěte! :D

Konečně 8x01. Upřímně, myslím, že to čekání se vyplatilo. Jsou zpátky! Pořád nemůžu uvěřit tomu, že už za 3 dny bude další díl. 8x01 byla dle mého názoru jedna z nejlepších epizod, které jsem viděla. Jsem hrozně ráda, že je Brennanová zpátky, i když se z toho Pelant slušně vyvlíkl... ani nevím jestli jsem zvědavá, co s ním bude dál, hmm. Ale aspoň jsou B&B zase spolu. A Jeffersonský tým pohromadě... bylo hezké, že tam každá postava měla své místo. Začneme třeba Angelou, které to mimořádně slušelo. S tím trojúhelníkem jsem jí věřila, ale nenapadlo by mě, že ji k tomu nakonec přivede Sweets. :D Hodgins.. a ta scéna s Pelantem, obdivuju ho, že se dokázal ovládnout a neuškrtit ho úplně. Clark.. jeho chování se mi zezačátku nelíbilo, stejně jako Angele, ale bylo to opravdu jen na začátku, pak už bylo vidět, že je s nimi na jedné straně. A je fajn, že mu Cam dala místo archeologického antropologa, při tom mě pobavila Brenn tím svým "I love crime!" :D A pak Flynn. Nevím, co si o něm myslet. Chápu, že byl hlavně na straně FBI, ale někdy to až moc přeháněl s tím, že musí chytit Brennanovou, zvlášť když moc dobře věděl, že ona to nebyla. Samozřejmě, proti Pelantovi nic neměli.. ale stejně. Pak na té oslavě byl v pohodě, ale ten konec, s tím měsíčkem? Co to má znamenat? Bojím se, že to není "jen tak". A doufám, že Flynn nemá být ten nový Camiin přítel.. No, uvidíme. Nemůžu se dočkat 8x02 *_*

A nesmíme zapomenout, žee... "a washing machine will never be a normal household again..." :33Kapitola 01; První den ve škole

12. září 2012 v 17:46 | Anny |  The Secret of Darkness

AUTP: Chtěla jsem napsat úvodní článek, ale jaksi mě nenapadalo, co tam dát, aby vám to neprozradilo až příliš z děje povídky. Tak tu je už první díl. Ale přece jenom vám tu napíšu, pár základních faktů, o kterých byste měli vědět.
1) Povídka se odehrává v budoucnosti, Christine Brennanové je 7 let.
2) Temperance s Christine bydlí v Charlotte. Proč zrovna tam, to nevím ani já, možná inspirace, protože teď jsem četla hodně knížky od Kathy. :D A prostě jsem potřebovala nějaké místo mimo DC. Žádný skrytý význam v tom nehledejte. Jak se tam dostaly a proč, se dozvíte, až to zjistí Christine, která zatím nemá ani tušení. V Charlotte se narodila i vyrostla.
3) Tým z Jeffersonu se nerozpadl, spolupracují dál i bez Brenn. A Booth... no, k tomu se dostaneme. ;)
4) Nesouvisí to s žádným případem v seriálu, je to prostě moje fanfiction.
5) Ano, chtěla jsem co nejoriginálnější povídku ;D Tak.. snad se vám bude líbit a budu mít náladu psát dál.

20 Days Bones Challenge

10. září 2012 v 17:26 | Anny
Na tento nápad mě přivedla kamarádka od koní, která vymyslela něco podobného, jen na jiné téma. Na tumblr apod. se to velmi rozšířilo, tak mě napadlo, že by bylo fajn si něco takového udělat i tady :)
Takže, tady je seznam mých témat - některé jsem použila z fanpopu a tumblr a pár jsem si jich vymyslela. Nechala jsem to radši v angličtině, zní to líp, než kdybych to překládala já :D Pokud byste se chtěli přidat, budu ráda :) Můžete si samozřejmě přidávat další dny, které vás napadnou, ale musí se to týkat Bones.

PS: První díl povídky bude nejspíš zítra :)

***

Day 01 - Your favorite character
Day 02 - Your least favorite character
Day 03 - Your favorite squintern
Day 04 - Your favorite episode
Day 05 - Your least favorite episode
Day 06 - Your favorite quote from Bones
Day 07 - Your favorite funny scene
Day 08 - A scene that makes you sad/cry
Day 09 - A scene that makes you happy
Day 10 - A scene that makes you angry
Day 11 - Your favorite Bones friendship
Day 12 - Your favorite ship
Day 13 - Your least favourite ship
Day 14 - Something you wish had never happened
Day 15 - Something that you wish happened but didn't
Day 16 - Your favourite case
Day 17 - The character that is most like you
Day 18 - Your favorite Booth & Bones moment
Day 19 - Your favorite song from Bones
Day 20 - Why you watch Bones?

6.9.- Škola a další povinnosti...

6. září 2012 v 17:00 | Anny |  diary
Ozývám se sice pozdě, tak nějak jsem se vyrovnávala s tím, že jsem zpátky ve škole (a s našim rozvrhem) :D Totálně nám změnili učitele, takže to bude chvilku trvat, než si zvyknu (u němčiny si asi nezvyknu nikdy, ale přežít se to musí .. a doufat v příští rok) Já jsem v tomhle hrozně konzervativní a když si na někoho/něco zvyknu tak se mi strašně těžko odvyká, no jo. :D Navíc, letos máme ještě ruštinu - ale aspoň na tu máme skvělou učitelku :') Škola má prostě své výhody i nevýhody, nemůžu říct, že bych se tam těšila, už jen kvůli spolužákům a rannímu vstávání... ale zároveň ji mám ráda a i učení mě baví (ano, přiznávám, že jsem hrozná šprtka, už jsem se s tím smířila a kdybych to měla brát jako urážku, asi bych se z toho zbláznila :D)

Co vy a váš začátek školního roku? Přeju všem hodně štěstí, úspěchů, pevné nervy a co nejlepší známky!

Vaše Ann

Btw. Dostala jsem takový nápad, něco související s Bones, uvidíme, jestli se to uchytí ... viz v dalším článku :D

i-knew-right-from-the-beginning: Booth and Brennan | 8.01 I knew you’d come. How? Because you love me.